+48 509 777 257 k.mirosz@osada-augustow.pl

wesela 

Wesela i Imprezy okolicznościowe

WESELE JAK Z BAJKI…

Odpowiednia sala weselna dla osób z Warszawy, Marek, Legionowa, Ząbek lub okolic to podstawa każdego udanego ślubu. Zapraszamy serdecznie wszystkie młode pary, które pragną, aby ich wesele było niepowtarzalnym doznaniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, aby Wasze przyjęcie weselne w Warszawie było wydarzeniem, które na zawsze zapadnie w pamięć nie tylko Waszą, ale również waszych gości.

Do Państwa dyspozycji będzie:
– klimatyzowana sala weselna przeznaczona dla 200 osób,
– parking (na terenie posesji, ogrodzony),
– przestronny ogród z grillem.

WYMARZONA SALA NA WESELE

Nasza sala bankietowa w okolicach Ząbek posiada własne zaplecze gastronomiczne, które w połączeniu z profesjonalną obsługą zapewnią niezapomnianą rozkosz kulinarną dla każdego podniebienia. Menu dostosujemy do Państwa potrzeb oraz preferencji. Chętnie pomożemy w dotarciu do najlepszych zespołów muzycznych, fotografów, kamerzystów oraz firm dekoratorskich. Sprawią oni, że sala weselna w Warszawie będzie prezentowała się wyjątkowo, a jej wystrój dodatkowo podkreśli magię i niepowtarzalność tego dnia.

Wesele to najważniejszy dzień w życiu. Wszystko powinno być idealne i dopięte na ostatni guzik. Możemy zagwarantować Państwu bajeczne przyjęcie weselne. Nasza przepiękna sala bankietowa spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających par młodych. Mówi się, udane wesele gwarantuje udane małżeństwo. Nasza sala z całą pewnością sprawi, że Państwa przyjęcie weselne właśnie takie będzie.

Jeśli chcą Państwo zorganizować swoje wesele w piątek lub w niedziele – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty promocyjnej na wynajem sali weselnej. W sezonie ślubnym w soboty organizujemy przyjęcia weselne od 120 osób pełnopłatnych.

Skorzystać możecie również z promocji zimowej na organizację przyjęcia weselnego, trwającej od listopada do marca (bez Świąt i Sylwestra) – szczegółowa oferta dostępna jest po zapytaniu telefonicznym.

Sala Weselna

nAPISZ DO NAS