+48 509 777 257 k.mirosz@osada-augustow.pl

imprezy

okolicznościowe 

organizacja Imprez okolicznościowych

Świętowanie różnych rocznic, jubileuszy czy wydarzeń powinno odbywać się w wyjątkowej oprawie. Osada Augustów jest w stanie ją zapewnić! Imprezy okolicznościowe dla gości z Marek, Ząbek lub innych pobliskich miejscowości są przez nas zawsze przygotowywane z pełnym profesjonalizmem. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia uważnie słuchamy Państwa potrzeb i oczekiwań, oraz konsultujemy działania. Najważniejsze jest dla nas to, aby zarówno Wam, jak i zaproszonym gościom to wydarzenie utkwiło w pamięci na długie lata, przywołując same piękne wspomnienia.

CHRZTY, KOMUNIE I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Do Państwa dyspozycji oddajemy zarówno nowoczesną, klimatyzowaną salę, mogącą pomieścić aż 200 osób, jak i bajkowy ogród z grillem, doskonale sprawdzający się w okresie letnim. Obie
przestrzenie są w stanie pomieścić około 400 osób, co z pewnością wystarczy na zorganizowanie każdej imprezy okolicznościowej, tak rodzinnej jak i firmowej. Szczególnie zachęcamy do organizacji u nas chrztów i komunii. Doskonale wiemy, jak ważna jest odpowiednia oprawa takiego wydarzenia i jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

nAPISZ DO NAS