+48 509 777 257 k.mirosz@osada-augustow.pl

Ciężka praca może przynosić niesamowite efekty. Gdy firma się rozwija, przedsiębiorcy mają wiele spraw na głowie i trudno jest wygospodarować czas na chwilę wytchnienia. Wszyscy pracownicy muszą się jednoczyć, by osiągać śmiałe cele, które zamierzyli sobie przełożeni. W końcu jednak nadchodzi moment, gdy wysiłki przynoszą zamierzone efekty, sukcesy natomiast trzeba odpowiednio celebrować – wiele firm decyduje się w związku z tym na imprezy okolicznościowe, które w zależności od wielkości sukcesu oraz charakteru działalności są bardziej lub mniej oficjalne. Odpowiednia organizacja takiego przedsięwzięcia jest niezwykle istotna.

Sala bankietowa plus ogród – idealne miejsce na przyjęcie

Warto zadbać przede wszystkim o właściwy format przyjęcia. Jeśli firmie właśnie udało się osiągnąć pewien od dawna oczekiwany cel, najlepszym rozwiązaniem będzie z pewnością wielki bankiet, na którym znajdą się wszyscy pracownicy. Sala bankietowa może pomieścić nawet 200 osób, a jeśli pracodawca zdecyduje się na wynajęcie na ten wyjątkowy wieczór także ogrodu, spokojnie uda się zorganizować przyjęcie dla 400 osób. Najlepiej w tym celu skontaktować się z menadżerem sali bankietowej, dla którego organizacja eventów firmowych jest codziennością. Taka osoba zajmuje się znalezieniem muzyków, firmy cateringowej i innych niezbędnych na bankiecie elementów. Dzięki temu nie trzeba wszystkim zajmować się osobiście, wystarczy zdecydować, które propozycje menadżera wydają się najciekawsze.

Dress code i wyróżnienie najlepszych pracowników

Tego typu imprezy okolicznościowe zazwyczaj mają pewien motyw przewodni. Warto dać pracownikom znać z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, jaki dress code obowiązywać będzie na bankiecie. W takich sytuacjach zazwyczaj powinien być to strój wieczorowy, jednak można się zdecydować na pewne odstępstwa od reguły. Zawsze można pomyśleć o tym, by zaproponować gościom przebranie się za ulubione postacie z przełomu XIX/XX wieku – nadal będzie bardzo elegancko, a dodatkowo zostanie wprowadzony element zabawy. Podczas tego typu bankietów z pewnością znajdzie się miejsce dla płomiennych przemów, zostaną wręczone również nagrody oraz premie, więc warto uprzedzić pracowników, by odpowiednio się przygotowali do ewentualnych wystąpień.

Organizacja imprez firmowych może być bardzo przyjemna – o ile oczywiście pomoże nam w tym profesjonalista. Sprawdzony menadżer sali bankietowej zadba o to, by całe przedsięwzięcie zostało należycie zaplanowane, by podczas przyjęcia czekały nas wyłącznie przyjemne niespodzianki. Zabawa może być naprawdę doskonała, trzeba tylko o wszystko zatroszczyć się zawczasu.