Aktualne wpisy

Komunie, wesela, chrzciny czy imprezy firmowe — zapotrzebowanie na sale mogące organizować te wydarzenia nie maleje. Coraz rzadziej decydujemy się na przygotowywanie takich wydarzeń własnym sumptem. Dobre lokale mają kalendarz wypełniony na co najmniej kilka najbliższych miesięcy. Jak jednak rozpoznać i co powinna oferować dobra sala bankietowa?

Frontem do klienta!

Osoby chcące zorganizować przyjęcie weselne lub inne wydarzenie często mają różne pomysły, które koniecznie chcą wprowadzić...

Czytaj dalej

W poprzednim artykule pochyliliśmy się nad wstępnymi zadaniami, jakie czekają organizatorów jednego z rodzajów imprezy firmowej, czyli wspólną wigilią, a tym samym odpowiemy na pytanie „w jaki sposób zorganizować spotkanie idealne”. O co jeszcze należy zadbać, by to wydarzenie zostało na długo w pamięci wszystkich pracowników?

Istotny element organizacji eventów firmowych to wybór rodzaju imprezy. Jak wcześniej wspominaliśmy, warto dostosować wydarzenie do pracowników, a nie odwrotnie....

Czytaj dalej

Jeszcze do niedawna w naszym kraju wszelkie spotkania firmowe ograniczały się zazwyczaj do wigilii pracowniczych organizowanych raz do roku. Z biegiem lat i stopniowym napływie zachodnich zwyczajów takie wydarzenia stopniowo zaczęły zyskiwać na znaczeniu także w kraju nad Wisłą. Jak zorganizować imprezę, która zapadnie w pamięci każdego na długie miesiące?

Czy imprezy firmowe są potrzebne?

Na pytanie postawione powyżej można odpowiedzieć krótko i zwięźle — oczywiście że tak!...

Czytaj dalej

Jak wybrać salę weselną?

Mówi się, że ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Jednak aby faktycznie ten dzień był wyjątkowy, wcześniej czeka nas sporo pracy, aby przygotować niezapomniane przyjęcie weselne. Jedną z najważniejszych rzeczy jest wybór odpowiedniej sali, w której odbędzie się to wydarzenie. Na co zwrócić szczególną uwagę poszukując najlepszego miejsca?

Rozmiar sali ma znaczenie

Nim przystąpimy do poszukiwań, należy usiąść, wziąć kartkę papieru i długopis, a...

Czytaj dalej

Ślub w Sylwestra

Ślub w Sylwestra - jedyna taka noc w roku... Czy wybierając datę ślubu rozważaliście w ogóle  Sylwestra? Pewnie nie, bo przecież to termin zimowy. A jednak.... dla nas kiedyś to było coś nowego, jednakże teraz to już prawie sylwestrowa tradycja. Jakie są plusy:
  1. Mąż nigdy nie zapomni daty ślubu - moim zdaniem najważniejszy ;-)
  2. Rodzina nie musi martwić się co będzie robiła w Sylwestra
  3. Dekoracja - Kościół zapewniony - przecież tydzień wcześniej...
Czytaj dalej